Niezbędne urządzenia do salonu stylizacji paznokci

0
1065
Niezbędne urządzenia do salonu stylizacji paznokci

Piękne paznokcie są ozdobą każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że salony stylizacji i pielęgnacji paznokci cieszą się ogromną popularnością, podobnie jak salony kosmetyczne, w których można znaleźć taką usługę. Jeśli posiadasz jedno z tych miejsc usługowych, z pewnością zastanawiasz się, jakie urządzenia będą ci najbardziej potrzebne. Przedstawimy kilka z nich.

Frezarka do paznokci

Jeśli zamierzasz zadbać o paznokcie swoich klientek na naprawdę profesjonalnym poziomie, pierwszym akcesorium, po które musisz sięgnąć, jest frezarka do paznokci. To małe urządzenie pozwoli ci na usunięcie tych fragmentów płytki paznokcia, które są już zbyt długie. Korzystając z niego, będziesz mogła wykonać swoją pracę szybko i niezwykle precyzyjnie, a uzyskana długość z pewnością będzie tą, której oczekiwały twoje klientki.

Frezarka do paznokci jest też urządzeniem, które pomaga w przygotowaniu płytki paznokcia do kolejnych zabiegów czy ozdabiania. Nadaje mu odpowiedni kształt i pomaga w uzyskaniu dokładnie takiej powierzchni, którą potem chciałabyś ozdabiać. To rozwiązanie bardzo uniwersalne i proste, dzięki któremu zadbasz również o paznokcie u nóg, bez wysiłku, jakiego wymagałoby tradycyjne używanie nożyczek.

Na frezarkę do paznokci warto zwrócić uwagę również ze względu na to, że pozwala ona na zmniejszenie liczby odciętych pozostałości paznokcia czy pyłu. Urządzenia posiadające specjalną, bezpyłową budowę sprawdzają się w tym przypadku najlepiej.

Lampa do paznokci

Kolejnym urządzeniem wartym uwagi jest lampa do paznokci. Pokrywanie ich różnorodnymi lakierami wymaga często ich szybkie wysychania i utwardzania, aby możliwe było nałożenie kolejnych warstw albo drobnych ozdób. Niestety, preparaty nanoszone na płytkę paznokciową samodzielnie wysychają przez długi czas. Taki naturalny proces nie jest pożądany w salonach stylizacji paznokci, gdzie każda minuta jest cenna.

Właśnie dlatego świetnym rozwiązaniem jest lampa do paznokci, która za sprawą oddziaływania światła UV szybko i skutecznie utrwala lakiery nałożone na płytkę. Pozwala na skrócenie czasu oczekiwania, co na pewno pozwoli ci na przyjęcie większej liczby klientek, a jednocześnie sprawi, że każda z nich będzie bardziej zadowolona.

Doskonałe oświetlenie punktowe

Ostatnim urządzeniem, które koniecznie musi znaleźć się na twoim stole, jest dodatkowe źródło światła, najlepiej od razu ze szkłem powiększającym, które pomoże ci w dostrzeżeniu każdego szczegółu. Dzięki niemu będziesz mogła wykonać nawet najdrobniejsze ozdoby, bez obawy o to, że któreś z twoich pociągnięć nie będzie wystarczająco pewne.

Połączenie lampy i szkła powiększającego to szczególnie polecane, uniwersalne rozwiązanie, które zajmuje mało miejsca, a odznacza się dużą funkcjonalnością. Dzięki niemu źródło światła i lupę masz od razu na stole, ustawione pod odpowiednim dla ciebie kątem i gotowe do pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here