Bielizna erotyczna – jak dobrać stanik?

0
384
Bielizna erotyczna – jak dobrać stanik

Dobieranie biustonosza to jedno z najtrudniejszych zadań przy uzupełnianiu garderoby. Całe rzesze kobiet wiedzą dokładnie, z jakimi przykrymi skutkami wiąże się noszenie niedobranej bielizny. Zdecydowanie mniej wie, na co właściwie zwrócić uwagę przy zakupie, by noszenie stanika było przyjemne. To bardzo ważne przy noszeniu bielizny erotycznej!

Na co wpływa źle dobrany biustonosz?

Jednoczące kobiety pod każdą szerokością geograficzną uczucie ulgi przy zdejmowaniu biustonosza po całym dniu pracy, nie powinno mieć racji bytu. Prawda jest taka, że wszystkie odczuwane nieprzyjemne skutki powinny odejść w zapomnienie. Czas na wybranie wygodnego stanika.

Ból pleców, wrzynające się w skórę ramiączka, uciskające zapięcia oraz drapiące lub kłujące drutowane fiszbiny. To wszystko efekty noszenia bielizny w złym rozmiarze. To proces, który ma odbicie w samopoczuciu fizycznym. Negatywnie też wpływa na efekty wizualne, które są tak ważne, gdy w grę wchodzi bielizna erotyczna. Czyli tych ubrań, których nie chcemy strategicznie ukrywać.

O czym musisz pamiętać przy wybieraniu biustonosza?

Doskonale dobrana bielizna erotyczna potrafi dodać po kilka punktów do poczucia piękna oraz pewności siebie. Robi też niekłamane wrażenie na osobach trzecich. Aby nie ryzykować mało estetycznego „wypływania” piersi z miseczki oraz braku efektu podtrzymania, trzeba dokładnie się zmierzyć.

Wybór stanika rozpocznij od dopasowania go do obwodu pod biustem. Dopiero potem skup się na tym, by dobrać rozmiar samej miseczki. Gdy ustalisz, jaki nosisz rozmiar, będziesz mogła wybierać pomiędzy różnymi fasonami i krojami. Jeśli gubisz się w możliwościach wyboru, udaj się do brafitterki.

Czy push-up jest już passe?

Aktywność ruchu ciałopozytywnego sprawia, że coraz częściej akceptujemy swoje cechy, które dotąd uważaliśmy za ogromne wady. Dotyczy to wszystkich małych i dużych. Między innymi dlatego opadła popularność staników push-up.

Czy to oznacza, że nie powinnaś już ich kupować? Absolutnie nie! Jeżeli czujesz, że bielizna erotyczna ze stanikiem z wypełnieniem sprawiają, że czujesz się jeszcze piękniej i bardziej komfortowo, to nic nie stoi Ci na przeszkodzie, by ją nosić. Zawsze pamiętaj, że to ubrania mają służyć Tobie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna erotyczna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here